Zastřešení bazénů cena

Celková cena zastřešení vašeho bazénu se odvíjí od mnoha faktorů. Pokud byste si přáli cenu co nejpřesnější, spojte se s námi, popřípadě nám zašlete vyplněný formulář se zaměřením bazénu. K vyplněnému formuláři můžete přiložit i fotografii vašeho bazénu. Nezapomeňte prosím přiložit aktuální telefonní spojení na vás, abychom se s vámi mohli spojit. Připravíme velice přesnou kalkulaci a spojíme se s vámi. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat.


Levné zastřešení bazénů - repasované.

Nyní u nás můžete pořídit zastřešení za velmi výhodných podmínek. Repasovaná zastřešení jsou plně funkční, ale na jejich výrobu jsou využity materiály, které jsou nějakým způsobem opotřebovány (např. poškrábány).
Tyto materiály nemohou být použity na výrobu klasických zastřešení bazénů, proto Vám tato zastřešení můžeme nabídnout za velmi výhodné ceny. Prodej těchto zastřešení je omezen! Pro více informací nás kontaktujte.

Zastřešení Practic 46.000Kč

Toto repasované zastřešení (délka 6434 mm), v omezeném množství, si u nás můžete ihned objednat. Více detailů najdete zde.

Zastřešení Practic 72.000Kč

Toto levné zastřešení bazénů (délka 8540 mm), v omezeném množství, si u nás můžete ihned objednat. Více detailů najdete zde.